KONTAKT Telefón +421 908 724 709 Skype tecta.logistic E-mail preprava@tecta.sk  |  Facebook Instagram Youtube  |  Slovensky English Deutsch

Zaujímavosti

Tu sa s Vami podelíme o zaujímavosti, skúsenosti a postrehy z našej firmy

  • Špedícia a doprava je veľmi zajímavá práca, no veľmi náročná. Po tých rokoch praxe, sa snažíme byť myšlienkami vpred, vieme ako sa problémom vyvarovať, ako im predchádzať. No častokrát sa im vyhnúť nedokážeme. Keď problém nastane, boríme sa sním statočne a o to viac nás teší, ak ich dokážeme úspešne vyriešiť. Aj keď to už mnohokrát vyzerá beznádejne, každý problém má nakoniec svoje riešenie. Praxou sme prišli na to, že hľadanie kompromisov je jedno z tých najlepších.

  • V našej firme je najoblúbenejšiou krajinou na dovoz a vývoz tovaru Taliansko. Veľmi veľký trh ponúka pre mnohých obchodných partnerov uzatvárať spoluprácu v mnohých odvetviach. Pre našich klientov realizujeme prepravy naozaj širokého sortimentu výrobkov, materiálov tých najrôznejších druhov. Táto európska krajina nám umožňuje tovar dodať rýchlo a hlavne kvôli pomerne blízkej vzdialenosti a širokému pokrytiu roznych typov áut, aj veľmi lacno.

  • Nemecký trh bol odjakživa najžiadanejšou krajinou pre spoluprácu v oblasti dopravy. Denno-denne zabezpečíme niekoľko prepráv z tejto krajiny. Trh je skutočne neobmedzený a pokrytie dopravcami nekonečné. Prepravy sme realizovali doslova z každého kúta tejto veľkej krajiny.

  • Neexistuje krajina, na ktorú by sme si netrúfli. Aj keď navonok neriešiteľná preprava, predstavuje pre nás výzvu. Výzvu, že dokážeme splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich klientov. To je to, čo nás v tejto práci teší a posúva ďalej.

  • Radi zachraňujeme klientov. Často sa stretávame so situáciou, keď nám zavolajú "zúfalí" so žiadosťou o pomoc, keď im iná spoločnosť odvolala prepravu a potrebovali čo najrýchlejšie nájsť náhradnú možnosť zabezpečenia prepravy. Na riešenie takýchto situácií sme naozaj špecialisti. Dlhoročné skúsenosti sa naozaj vyplatia a satisfakciou je spokojný zachránený zákazník.

  • Snažíme sa byť vždy pre našich klientov tými najlepšími odborníkmi v doprave a špedícii, ponúknuť im to, čo robiť vieme, čo nás baví. Stále upevňujúce sa obchodné vzťahy nás nútia byť stále úspešnejšími, dodávajú nám energiu a chuť do ďalšej práce a posúvajú nás vpred. 

Dopyt kalkulácie

Preprava paliet do zahraničia

Preprava
palety do zahraničia
už od
100 EUR

KontaktTelefón +421 908 724 709
Skype tecta.logistic
E-mail tecta@tecta.sk

Kontaktujte nás

Preprava do 24 ton

Preprava
do 24 ton
už od
0,80 EUR/km