20 rokov na trhu

Komplexný servis v oblasti prepravy tovaru

Tisíce úspešne zrealizovaných prepráv

Prepravy tovaru v rámci celého sveta

PROFIL FIRMY

Vitajte na stránke špedično-prepravnej spoločnosti TECTA Logistic s.r.o. Naša firma sa od roku 2002 zaoberá špedično-prepravnou činnosťou a pomáha zákazníkom prepraviť ich tovar do požadovaného cieľa. Našimi zákazníkmi sú hlavne firmy, teda právnické osoby, ako aj fyzické osoby požadujúce vývoz alebo dovoz svojho tovaru. Vďaka dlhoročným nadobudnutým skúsenostiam v oblasti prepravy, naši zákazníci oceňujú, že vieme rýchlo reagovať na ich požiadavky a zabezpečiť akúkoľvek prepravu rôzneho objemu a váhy a v rámci všetkých európskych aj mimoeurópskych krajín. Vieme im poradiť, byť nápomocní a zjednodušiť celý proces pri zabezpečovaní prepravy a môžu sa na nás spoľahnúť. Preto nás radi odporúčajú aj svojim priateľom a známym. Vďaka tomu sa naša klientela stále rozširuje, čo nás posúva vpred a my neustále zdokonaľujeme naše služby.

Účel firmy

Pre našich klientov zabezpečujeme prepravu tovaru z miesta určenia do miesta doručenia podľa ich požiadaviek a hľadáme optimálne riešenia prepravných, cenových a relačných podmienok.

Naše ciele

Udržať a neustále budovať status úspešnej, silnej a platby schopnej spoločnosti. Stať sa vyhľadávanou, príkladnou a uznávanou TOP špedično-prepravnou spoločnosťou. Stabilizovať a rozširovať svoje postavenie na slovenskom a zahraničnom trhu.

História spoločnosti

TECTA Logistic s.r.o. vznikla v roku 2002. Úspešne zabezpečuje prepravu už 20 rokov. Postupne si vybudovala stabilné miesto na špedično-prepravnom trhu. Za dlhé roky pôsobnosti získala „know-how“, celkový prehľad o situácii na špedično-prepravnom trhu, dokáže ponúknuť nové prepravné spojenia, najvhodnejšie formy a kombinácie prepravného procesu, a tým rýchlo reagovať na požiadavky trhu. Má vytvorenú rozsiahlu sieť serióznych prepravcov, s ktorými dlhodobo spolupracuje.

Novinky

Pozrite si najaktuálnejšie správy z našej spoločnosti

Skúsenosti z celého sveta

Už 55 krajín sveta sme navštívili s našimi službami

Zabezpečíme celovozové prepravy, kusové zásielky, čiastočné prepravy, dokládky tovru, nadrozmerné prepravy, letecké a námorné prepravy.