Často kladené otázky

Nie, zabezpečujeme iba prepravu tovaru.

Áno, je to možné, dopravu zabezpečujeme aj pre fyzické osoby.

Áno, ale nie je to naša priorita. Zameriavame sa skôr na väčšie zásielky, ktoré vieme priložiť k inému tovaru a kde sme schopní tovar previezť v optimálnej cene.

V niektorých prípadoch vieme poskytnúť auto s hydraulickým čelom na uľahčenie vykladania resp. nakladania tovaru.

Áno, po Slovensku Vám vieme zabezpečiť sťahovanie osobných vecí aj so závozníkmi, do zahraničia Vám vieme zabezpečiť iba dopravu tovaru.

Áno, snažíme sa pomôcť pri vyťažovaní vozidiel pre dopravcov.

Áno, radi poradíme a podáme informáciu k Vaším otázkam.

Cenovú ponuku na cestnú prepravu dostaneme okamžite, najneskôr do 15 minút od zavolania, resp. od zaslania emailu, resp. kontaktného formulára. Počas večerných hodín a víkendu to môže byť neskôr. Cena za námornú, leteckú a nadrozmernú prepravu Vám zašleme do 1 dňa.

K naceneniu prepravy potrebujeme vedieť odkiaľ a kam potrebujete zásielku prepraviť, objem a váhu tovaru.

Cena za dopravu záleží od viacerých okolností, najmä od parametrov tovaru a krajiny, kde potrebujete zásielku prepraviť.

Všeobecný cenník nemáme, cenu poskytujeme vždy individuálne, na základe všetkých potrebných parametrov na stanovenie ceny.

Pri nových klientoch vyžadujeme platbu vopred, pred prepravou, resp. po naložení tovaru, formou zálohovej faktúry, vkladom na účet, resp. na základe zaslaného výpisu z účtu o uhradení sumy za dopravu. V prípade dlhodobejšej spolupráce formou faktúry s vopred dohodnutou splatnosťou.

Potvrdzujúcou mailovou objednávkou prepravy, kde budú uvedené všetky informácie týkajúce sa prepravy, na ktorej sme sa vopred dohodli.

V mnohých prípadoch nám stačí niekoľko hodín pred prepravou, ideálne 1 deň pred cestnou prepravou. V prípade leteckej, námornej a nadrozmernej to môže trvať dlhšie, tam je to individuálne.

 

Tisíce úspešne zrealizovaných prepráv

0
krajín sveta sme navštívili s našimi službami