Dopyt kalkulácie

Odpoveď na Vašu požiadavku a cenovú ponuku na prepravu tovaru Vám zašleme v čo najkratšom čase.

Formulár

Užitočné informácie

K naceneniu prepravy potrebujeme vedieť odkiaľ a kam potrebujete zásielku prepraviť, objem a váhu tovaru.

Cenovú ponuku na cestnú prepravu dostanete okamžite, najneskôr do 15 minút od zavolania, resp. od zaslania emailu, resp. kontaktného formulára. Počas večerných hodín a víkendu to môže byť neskôr. Cena za námornú, leteckú a nadrozmernú prepravu Vám zašleme do 1 dňa.

Áno, radi poradíme a podáme informáciu k Vaším otázkam.

Pri nových klientoch vyžadujeme platbu vopred, pred prepravou, resp. po naložení tovaru, formou zálohovej faktúry, vkladom na účet, resp. na základe zaslaného výpisu z účtu o uhradení sumy za dopravu. V prípade dlhodobejšej spolupráce formou faktúry s vopred dohodnutou splatnosťou.

Všeobecný cenník nemáme, cenu poskytujeme vždy individuálne, na základe všetkých potrebných parametrov na stanovenie ceny.

Cena za dopravu záleží od viacerých okolností, najmä od parametrov tovaru a krajiny, kde potrebujete zásielku prepraviť.

V mnohých prípadoch nám stačí niekoľko hodín pred prepravou, ideálne 1 deň pred cestnou prepravou. V prípade leteckej, námornej a nadrozmernej to môže trvať dlhšie, tam je to individuálne.

Áno, je to možné, dopravu zabezpečujeme aj pre fyzické osoby.

Áno, ale nie je to naša priorita. Zameriavame sa skôr na väčšie zásielky, ktoré vieme priložiť k inému tovaru a kde sme schopní tovar previezť v optimálnej cene.