O nás

Vitajte v špedičnej spoločnosti TECTA Logistic s.r.o. Naša firma sa od roku 2002 zaoberá špedičnou činnosťou a pomáha zákazníkom prepraviť ich tovar do požadovaného cieľa.

Profil spoločnosti

Našimi zákazníkmi sú hlavne firmy, teda právnické osoby, ako aj fyzické osoby požadujúce vývoz alebo dovoz svojho tovaru. Vďaka dlhoročným nadobudnutým skúsenostiam v oblasti dopravy, naši zákazníci oceňujú, že vieme rýchlo reagovať na ich požiadavky a zabezpečiť akúkoľvek prepravu rôzneho objemu a váhy a v rámci všetkých európskych aj mimoeurópskych krajín. Vieme im poradiť, byť nápomocní a zjednodušiť celý proces pri zabezpečovaní prepravy a môžu sa na nás spoľahnúť. Preto nás radi odporúčajú aj svojim priateľom a známym. Vďaka tomu sa naša klientela stále rozširuje, čo nás posúva vpred a my neustále zdokonaľujeme naše služby.

Účel firmy

Účelom firmy je pomáhať našim klientom zabezpečiť prepravu svojho tovaru z miesta určenia do miesta doručenia podľa ich požiadaviek a hľadať optimálne riešenia prepravných, cenových a relačných podmienok. Nadobudnutými skúsenosťami, profesionálnym prístupom a príjemnou komunikáciou uľahčiť a zjednodušiť proces zabezpečenia prepravy. Spoľahlivo, odborne a profesionálne riešiť logistiku spojenú s realizáciou prepráv.

Naše ciele

Udržať a neustále budovať status úspešnej, silnej a platby schopnej spoločnosti. Stať sa vyhľadávanou, príkladnou a uznávanou TOP špedičnou spoločnosťou. Stabilizovať a rozširovať svoje postavenie na slovenskom a zahraničnom trhu. Uspokojovať čo najlepšie všetky potreby a priania našich zákazníkov. Dosahovať stále vyššiu kvalitu a konkurencieschopnosť našich poskytovaných špedičných služieb.

História spoločnosti

TECTA Logistic s.r.o. vznikla v roku 2002. Úspešne zabezpečuje prepravu už 19 rokov. Postupne si vybudovala stabilné miesto na špedično-dopravnom trhu. Za dlhé roky pôsobnosti získala „know-how“, celkový prehľad o situácii na dopravnom trhu, dokáže ponúknuť nové prepravné spojenia, najvhodnejšie formy a kombinácie prepravného procesu, a tým rýchlo reagovať na požiadavky trhu. Má vytvorenú rozsiahlu sieť serióznych dopravcov, s ktorými dlhodobo spolupracuje.

Pomáhame iným

Okrem zabezpečovania prepráv pre našich zákazníkov sa snažíme realizovať projekty pre sociálne slabšie skupiny obyvateľstva. V prípade potreby akejkoľvek pomoci ohľadne zabezpečenia prepravy, sme im kedykoľvek k dispozícii.

 

Zobraziť viac

Pomáhame iným