Medzinárodná preprava Francúzsko

Medzinárodná preprava do a z Francúzska

Pre našich klientov zabezpečujeme celokamionové, expresné, nadrozmerné ako aj expresné prepravy do Francúzska, ako aj z Francúzska.

Francúzsko je druhou najväčšou krajinou západnej Európy a susedí na severovýchode s Belgickom a Luxemburskom, na východe  s Nemeckom, Švajčiarskom a Talianskom a na juhu  so španielskom a Andorrou.

Hospodársky patrí táto krajina medzi najvyspelejšie priemyselné štáty sveta. Jeho základom je domáca ťažba niektorých nerastných surovín. Z priemyselných odvetví vyniká strojárstvo. Významný je chemický a hutnícky priemysel. V spotrebnom priemysle vynikajú kvalitou a módnosťou výrobky textilného, odevného a kožiarskeho priemyslu. Veľké množstvo výrobkov vysokej úrovne dodáva potravinársky priemysel. V poľnohospodárstve prevláda živočíšna výroba. Veľmi rozšírené je ovocinárstvo a zeleninárstvo.

Viaceré oblasti sú svetoznáme v pestovaní viniča, ako napríklad Burgundsko a Champagne.
Z toho dôvodu mnoho rôznych druhov strojov, hutníckych, poľnohospodárskych a potravinárskych výrobkov, vrátane chutných syrov a lahodných vín zvykneme nakladať pre našich klientov na celom území Francúzska.

Prepravujeme tovar v kartónoch, krabiciach, voľne ložený, big-bagoch, ale najčastejšie tovar na paletách, ktorých rozmery sú:

  • europaleta je 1,2 x 0,8m
  • anglická paleta je 1,2 x 1m

Ak máte tovar a chcete si vypočítať ložnú plochu, môžete kliknúť na link goodloading.com.
Definujte zoznam nákladu a program Vám umožní zvoliť najoptimálnejšie uloženie tovaru na vozidlo.

Radi to spravíme aj za Vás, čím lepšie vypočítaná ložná plocha tovaru, tým optimálnejšia cena – hlavne pri prikládkach a dokládkach, ktoré realizujeme asi najčastejšie.

Pozrite si príklady zeralizovaných prepráv

Zo Slovenska do Holandska sme previezli tento bager na nadrozmernom špeciály s nakladacími rampami pre uľahčenie nakladania a vykladania bagra.

Preprava Holandsko

Zo Slovenska do Holandska sme previezli tento bager na nadrozmernom špeciály s nakladacími rampami pre uľahčenie nakladania a vykladania bagra.

Preprava Taliansko

Až z Anglicka sme viezli takýto obrovský stroj - drtič kameňa určený pre prácu v kameňolome na Slovensku. Stroj sa viezol na prívese určenom na nadrozmernú prepravu.

Preprava Anglicko

Medzinárodná preprava Francúzko

Dopyt kalkulácie

Referencie

„So spoločnosťou TECTA Logistic spolupracujeme už niekoľko rokov, a veríme, že to tak aj zostane. Tovar je vždy prepravený bezpečne , v dohodnutom čase a na dohodnuté miesto a najmä za dohodnuté ceny bez akýchkoľvek komplikácii a navyšovania ceny.“

„So spoluprácou s TECTA Logistic sme 100% spokojní. Dodržanie termínov, super ceny, ústretovosť a výborná komunikácia.“

„S TECTA Logistic spolupracujeme už niekoľko rokov a nikdy nebol s ničím problém, vždy sa nám snažia vyhovieť. Všetky aspekty spolupráce od dodržania termínov po komunikáciu sú v poriadku, takže my sme maximálne spokojní. Ďakujeme.“

„Spoločnost TECTA Logistic nám zabezpečuje dopravu už roky a nikdy nebol s ničím problém. Ich služby sú dobré a naozaj promptné.“

„Veľká spokojnosť so spoluprácou s TECTA Logistic. Už dlhšie spolupracujeme iba s nimi. Ich služby sú promptné, do pol hodiny dajú vedieť či bude / nebude alebo kedy to bude ? Veľmi dobrá komunikácia, či už mailom, alebo telefonicky. Nie je čo vytknúť. ? Ďakujeme.“

„Čo sa týka dopravy v rámci Európy, tak využívame dlhé roky jedine služby TECTA Logistic. Sme veľmi spokojní. Ďakujeme.“