Medzinárodná preprava Španielsko

Medzinárodná preprava z a do Španielska

Preprava do Španielska a zo Španielska

Španielsko je rozlohou tretí najväčší štát Európy a druhou najväčšou krajinou v západnej Európe a Európskej únii.
Tato krajina má  veľké nerastné bohatstvo, a tým aj možnosť rozvíjať priemysel.
Väčšina vyťažených surovín sa vyváža.
Najviac je tu rozvinutý spracovateľský priemysel domácich nerastných surovín a to hutníctvo železa, ťažké strojárenstvo, chemický priemysel.
Dôležitými odvetviami sú automobilový, textilný, metalurgický, lodiarsky, strojárenský a farmaceutický priemysel a výroba plastických látok.
Veľký význam v tejto hospodárskej krajine má aj poľnohospodárska výroba.
Na zavlažovaných poliach prebieha intenzívne pestovanie citrusových plodov, obilia, viniča, olív a zeleniny.
Španielsko je aj významným vývozcom olív a vína.

43% olivového oleja sa vyrába práve v Španielsku.

To aj pre nás veľmi dobrá príležitosť, nakoľko zo Španielska vozíme práve veľa týchto komodít pre našich klientov. Najvýznamnejšie mestá pre nás z hľadiska dovozu a vývozu tovaru je hlavne mesto Madrid a okrem neho aj mestá ako napríklad Barcelona, Valencia, Alicante a Malaga.

Rovnako ako zo Španielska, tak aj do Španielska vozíme veľa rôznych druhov tovaru.

Prepravujeme tovar v kartónoch, krabiciach, voľne ložený, big-bagoch, ale najčastejšie tovar na paletách, ktorých rozmery sú:

  • europaleta je 1,2 x 0,8m
  • anglická paleta je 1,2 x 1m

Ak máte tovar a chcete si vypočítať ložnú plochu, môžete kliknúť na link goodloading.com.
Definujte zoznam nákladu a program Vám umožní zvoliť najoptimálnejšie uloženie tovaru na vozidlo.

Radi to spravíme aj za Vás, čím lepšie vypočítaná ložná plocha tovaru, tým optimálnejšia cena – hlavne pri prikládkach a dokládkach, ktoré realizujeme asi najčastejšie.

Pozrite si príklady zeralizovaných prepráv

Zo Slovenska do Holandska sme previezli tento bager na nadrozmernom špeciály s nakladacími rampami pre uľahčenie nakladania a vykladania bagra.

Preprava Holandsko

Zo Slovenska do Holandska sme previezli tento bager na nadrozmernom špeciály s nakladacími rampami pre uľahčenie nakladania a vykladania bagra.

Preprava Taliansko

Až z Anglicka sme viezli takýto obrovský stroj - drtič kameňa určený pre prácu v kameňolome na Slovensku. Stroj sa viezol na prívese určenom na nadrozmernú prepravu.

Preprava Anglicko

Dopyt kalkulácie

Referencie

„So spoločnosťou TECTA Logistic spolupracujeme už niekoľko rokov, a veríme, že to tak aj zostane. Tovar je vždy prepravený bezpečne , v dohodnutom čase a na dohodnuté miesto a najmä za dohodnuté ceny bez akýchkoľvek komplikácii a navyšovania ceny.“

„So spoluprácou s TECTA Logistic sme 100% spokojní. Dodržanie termínov, super ceny, ústretovosť a výborná komunikácia.“

„S TECTA Logistic spolupracujeme už niekoľko rokov a nikdy nebol s ničím problém, vždy sa nám snažia vyhovieť. Všetky aspekty spolupráce od dodržania termínov po komunikáciu sú v poriadku, takže my sme maximálne spokojní. Ďakujeme.“

„Spoločnost TECTA Logistic nám zabezpečuje dopravu už roky a nikdy nebol s ničím problém. Ich služby sú dobré a naozaj promptné.“

„Veľká spokojnosť so spoluprácou s TECTA Logistic. Už dlhšie spolupracujeme iba s nimi. Ich služby sú promptné, do pol hodiny dajú vedieť či bude / nebude alebo kedy to bude ? Veľmi dobrá komunikácia, či už mailom, alebo telefonicky. Nie je čo vytknúť. ? Ďakujeme.“

„Čo sa týka dopravy v rámci Európy, tak využívame dlhé roky jedine služby TECTA Logistic. Sme veľmi spokojní. Ďakujeme.“